Neem contact op met een medewerker

Weinig tijd om je papperassen te regelen? Geen probleem. Een medewerker van De Voorzorg komt graag bij jou langs en lost het voor jou op. Neem contact op met een medewerker in jouw buurt!

 

Gewest Hasselt

Katleen Leenaers

Gewest Beringen

Jos Driesen
T 011 24 91 24
E Jos.driesen@devoorzorg.be

Gewest Bilzen

Veerle Schoenmaekers
T 089 49 21 44

Gewest Borgloon

Francis Sörensen

Gewest Bree

Bernadette Verslegers

Gewest Eisden

Christel De Cuyper

Gewest Genk

Gianni Cacciatore

Gewest Herk-De Stad

Joke Demoustiez

Gewest Houthalen

Luc Derwae
T 011 52 60 87
E Luc.derwae@devoorzorg.be

Gewest Lommel

Heidi Jaeken

Gewest Maaseik

Nancy Willen
T 089 56 46 41
E Nancy.willen@devoorzorg.be

Gewest Sint-Truiden

Jurgen Rutten
T 011 68 21 61
E Jurgen.rutten@devoorzorg.be

Gewest Tessenderlo

Wouter Janssen
T 013 66 11 73
E wouter.janssen@devoorzorg.be

Gewest Tongeren

Gerard Stassen
T 012 23 17 73
E Gerard.stassen@devoorzorg.be

E-mut

Volg je ziekenfondszaken online op via ons internetloket. 

Contacteer ons

Voor algemene vragen en vragen over jouw ziekteverzekering.

De Voorzorg

Capucienenstraat 10
3500 Hasselt

011 24 99 11